Reference našich žáků


Vložit novou referenci

Fotku z výcviku, v autě, s novým řidičákem ... vkládejte ve formátu JPG do velikosti 2MB

Radka Hyšplerová [ jaro 2019 ]

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Malíkovi za jeho klidný, přátelský a zároveň profesionální přístup.Velké poděkování patří i paní Králové, která mi vždy vyšla vstříc při plánování jízd. Pan Malík si zaslouží jen to nejlepší hodnocení.Ještě jednou děkuji za trpělivost, pochopení a vstřícnost. Hyšplerová R.

Adriana Schabatková [ jaro 2019 ]

Dobrý den,rada bych takhle veřejné podekovala panu Malikovi,byl mi velkou oporou a hodne mě naučil,diky němu jsem zkoušky udělala na poprvé a hlavně v klidu,pan Vaníček muže být rad,ze ho tam má!! Ještě jednou dekuju!!!

Helena Rejholcová [ zima 2019 ]

Srdečně doporučuji tuto autoškolu, dnes jsem si vyzvedla ŘP a je ze mne řidič skupiny B a mám z toho ohromnou radost za což vděčím především instruktorům a to hlavně panu Milanovi Malíkovi který je skvělým průvodcem na cestě K řidičskému oprávnění a právě proto jsem úspěšně zvládla zkoušky jak teorii tak praktické jak se říká na první dobrou. Takže děkuji celému týmu této autoškoly a budu všude doporučovat. Rejholcová Helena.

Jaroslava Enochova [ jaro 2018 ]

Moc a moc dekuju panu Vaníčkovi a jeho učitelům dělala jsem u nich zkoušky na řidičák a moc s moc mi pomohli .Je to opravdu výborná autoškola a moc trpělivý na výuku.velké poděkování Všem .Enochová

Miloš Tokár [ jaro 2017 ]

Nejlepši autoskola v kolíně pan Vaníček ma PEVNE nervy vše co potrebujete vedet vam detailně vysvetlí a jizdy pan mašlonka nema chybu pred jizdou vas vzdy uklidni ma pevne nervy a kuba to same a je mi lito ze pan Malík ma problemy se zady on je jednička delaji vsichni co maji nejlepší AUTOŠKOLA DEKUJI

Veronika Pánková [ léto 2017 ]

Tuto autoškolu vřele doporučuji.Skvělý přístup.Hlavně Vás opravdu připraví na závěrečné zkoušky.Hlavně jsou opravdu všichni učitelé trpělivý a vždy se jich můžete na cokoliv zeptat čemu nerozumíte.Já osobně jsem ráda že jsem v této autoškole mohla být.A díky všem učitelům jsem to zvládla :-) Tak neváhejte. Tato autoškola je fakt skvělá :-)

Josef Vokoun [ léto 2017 ]

Perfektní autoškola ať už jedete s jakýmkoliv instruktorem. Solidní přístup, výuka i plánování jízd. Takže za mě rozhodně doporučuji tuhle autoškolu.

Josef Vokoun [ léto 2017 ]

Perfektní autoškola ať už jedete s jakýmkoliv instruktorem. Solidní přístup, výuka i plánování jízd. Takže za mě rozhodně doporučuji tuhle autoškolu.

Miluše Zikešová [ jaro 2017 ]

tuto autoškolu velice DOPORUČUJI,moc přijemní učitelé trpěliví,snaží se naučit co nejvíc,pro mě pán Vaníček,Mašlík a Kuba(omlouvám se nevím příjmení)udělali maximum a mám řidičské oprávnění moc vám děkuji.A měla jsem ho za krátkou dobu.Kdo se ještě rozhoduje tady se vám budou maximálně věnovat,jsou to správní učitelé,DĚKUJI MOC.

Lenka Milerová [ léto 2016 ]

DOPORUCUJI....skvělí a trpěliví instruktoři, zejména pan Milan Malík. Zkoušky jsem zvládla bez problémů.

Anna Vokounová [ jaro 2015 ]

Tuto školu bych velice ráda všem doporučila. Učitelé jsou tu velice milý, naučí dobře vás dobře řídit a poradit v jakekoliv situaci, pomáhají s testy k zavereckam a jsou ochotni jakkoliv pomoct nebo poradit ohledně řízení.

Lucie Wimmerová [ léto 2014 ]

Moc děkuji za klidný přístup a trpělivost.Díky Vám mě řízení čím dál víc baví.

Veronika Jemelková [ zima 2014 ]

Tuto autoškolu vřele doporučuji :-) pan Vaníček je naprosto skvělý instruktor, velmi trpělivý a dokáže Vám vštípit pocyt, že zrovna vy za volant patříte a že řídit je naprosto přirozené. Dnes jezdím téměř denně a jsem šťastná, že mi byla doporučena zrovna tato autoškola.Mnohoceré díky :-D a stejně tak i já "VŠEM DOPORUČUJI !!!"

Jana [ zima 2013 ]

Také doporučuji tuto autoškolu,p.Vaníček je velmi hodný,trpělivý.Moc jsem se bála řídit,a díky němu jsem zvládla strach a nyní řídím a jsem mu za to moc vděčná!

Ruzena Mensikova [ zima 2014 ]

Tuto Autoškolu mohu Všem jen doporučit.Velky dik nejen p.Malikovi ale především p.Vaničkovi.Vše v klidu vysvětli,nekřičí,mají svatou trpělivost-veřte mi vím o čem mluvím...:-).Jsem ráda že mi byla doporučena zrovna tato Autoškola.Moc děkuji a doporučuji!!!

Petra [ podzim 2014 ]

Tuto autoškolu vřele doporučuji pan Vaníček je velmi trpělivý a laskavý člověk,který má snahu něco naučit. S touto autoškolou a spoluprací jsem byla velmi spokojená! ještě jednou děkuji

Jarda [ podzim 2014 ]

Veliká spokojenost,mohu vřele doporučit :)

Martina [ léto 2014 ]

Před 3 měsíci jsem se přihlásila do této autoškoly s cílem získat řidičský průkaz pro skupinu B. Začátky pro mě byly těžké, protože stíhat točit volantem, dávat směrovky, přeřazovat a do toho všeho ještě hlídat značky, chodce, ostatní účastníky provozu, mi přišlo jako nadlidský výkon. Díky panu Vaníčkovi a Malíkovi, kteří jsou nejen výborní instruktoři, ale i velice příjemní lidé, jsem se postupně vše naučila a dnes získala vytoužený řidičák. Pánové, měli jste se mnou obrovskou práci a já Vám tímto moc, moc, moc děkuji!!!! :-)

Jan [ léto 2014 ]

Super učitelé. Všem vřele doporučuji tuhle autoškolu.

Veronika [ léto 2014 ]

Chtěla bych Všem doporučit tuto autoškolu,protože jsem díky ní dneska udělala závěrečky na jedniču. Chtěla bych poděkovat všem učitelům ale nejvíce panu Vaníčkovi který mě připravil a měl se mnou svatou trpělivost :-) Prostě VŠEM VŘELE DOPORUČUJI.

Zuzka [ jaro 2014 ]

Všem bych chtěla doporučit tuto autoškolu, protože já sama jsem byla naprosto spokojená :) všechno proběhlo v klidu a bez problému, instruktoři jsou trpěliví, přátelští a opravdu velmi milí :) jsem opravdu ráda, že můj výcvik proběhl právě v této autoškole :)

Martina [ jaro 2014 ]

Tak z prvé řady bych chtěla všem zájemcům,kteří se nemohou rozhodnout doporučit Euro autoškolu.Taky bych Vám chtěla sdělit,že učitelé jsou super,příjemní a přátelští.Vše vysvětlí,poradí a hlavně mají veeelkou trpělivost...DOPORUČUJI...:)

Karel Modr [ jaro 2014 ]

tak jsem dnes udělal zavěrečky na uspěšně moc děkuji učitelům panu ivanu Vaničkovi a panu Malíkovi, že mě úžasně připravili na pozemní komunikace. Tato autoškola dostavá minimalně 100% hvězdiček. učitelé nekřičí na žáky netlačí na ně a dávají jim dobré rady. Tak neváhejte a jedině tuto autoškolu si dejte. Umí naučit perfektně. Jsem moc spokojen Karlos

Šárka K. [ jaro 2009 ]

Nejvíce jsem ocenila trpělivost instruktorů a hlavně, že nestresovali, když jsem neměla den :) Výklad byl srozumitelný a při plánování jízd vycházeli maximálně vstříc. Spokojeni byli i moji přátelé, kterým jsem Euro Autoškolu doporučila :)

Terka [ zima 2014 ]

V této autoškole jsem dělala kondiční jízdy. Začínala jsem se strachem a končila plná odvahy a odhodlání k řízení. Za to může hlavně suprovej přístup instruktorů. Doporučuji tedy všem,je to skvělá auroškola!

Lukáš [ zima 2013 ]

Výborná autoškola!! Instruktoři jsou velmi přátelští a klidní. Když jsem nastoupil, tak jsem ani nevěděl co je to spojka, všechno vysvětlili během první jizdy a pak už jenom detaily, ted umím dobře jezdit a za to děkuju skvělým a pohodovým instruktorům... Jsem véélmi spokojen a DOPORUČUJU tuto autoškolu... :)

Lucka Š. [ podzim 2013 ]

Velmi mě potěšilo přátelské prostředí i dobrý přístup. Dělala jsem řidičák na auto i motorku zároveň. Musím pochválit, že Euro Autoškola spolupracuje s velmi dobrými učiteli.

Matouš Mrázek [ podzim 2013 ]

Euro Autoškolu vřele doporučuji. Dostane se vám zde profesionálního přístupu v kombinaci s přátelskou atmosférou. Dovoluji si říct, že i úplný nováček zvládne po absolvování kurzu závěrečné zkoušky bez jakýchkoliv problémů. Naprostá spokojenost!

daniel [ jaro 2013 ]

skvela autoskola

Zdeněk [ jaro 2013 ]

Mohu doporučit,jsem spokojen s touto autoškolou,instruktoři super auta super jízdy super,a dále nemám co dodat....

David [ jaro 2013 ]

s touto autoškolou jsem velice spokojený mohu jedině doporučit at už na bezvadnou výuku tak i na bezvadný instruktory kteří rádi vše vysvětlý a neřvou na nikoho !! fakt pohoda jsem rad že sem se stal řidičem díky téhle autoškole

Ondřej Kohout [ jaro 2013 ]

Mám zkušenost s více autoškolami a jednoznačně mohu doporučit pouze EUROAUTOŠKOLU. Vstřícné jednání, příjemní lidé, vše jak má být. Zkoušky bez problémů.

Petra [ jaro 2013 ]

K vánocům jsem dostala dárkový certifikát do Euro Autoškoly. První co mě napadlo bylo jej tak tomu už neuteču to budou nervy já a řidič to nejde dohromady.Ježiši co mě tam asi čeká. JSEM NADŠENÁ !!!!A JSEM ŘIDIČKA!!!ZMÁKLA jsem to!!!! Jojo zmákla ale díky p.Vaníčkovi a p.Malíkovi díky jejich svaté trpělivosti a úžasnému kamarádskému přístupu .Užila jsem si spoustu srandy a samozřejmě i silničních přešlapů (mých) . Klidně bych si autoškolu dala ještě jednou bylo to fajn jste SKVĚLÝ a NEJLEPŠÍ!!!! MOC DĚKUJI a DOPORUČUJI !!

Tomáš Flor. [ zima 2013 ]

Můžu říci jen samou chválu, Euro autoškola vás v klidu a profesionálně provede všemi záludnostmi i běžnou rutinou silničního provozu i přípravou na něj. Instruktorů se nemá cenu bát, jsou všichni v hodní, nápomocní a zvyklí,že jim žák občas udělá chybu a když uděláte chybu, tak vám ji vysvětlí a neseřvou vás :)Jestli chcete udělat řidičské oprávnění a být na 100% připraveni ke zkouškám, doporučuji vám Euro autoškolu :)

Káťa S. [ jaro 2013 ]

Pokud hledáte tu správnou autoškolu, vsaďte na Euro Autoškolu. S výukou jsem byla velmi spokojená. Zvláště pak jízdy. Z těch jsem měla strach, ale stačila půl hodinka v autě a ten ze mě opadl. Učitelé jsou pohodáři. Dneska jsem si byla podat žádost na vystavení řidičáku a už se těším, až se vrátím za volant - teď už bohužel bez milých a vtipných učitelů na místě spolujezdce.

david [ zima 2013 ]

Nejlepší AUTOŠKOLA nejlepší učitelé všem ji doporučuji.Na začátku jsem neuměl vůbec nic a zkoušky jsem udelal hned na poprve a ktomu hned ze začatku jsem byl dokonce TOP10:)kdyby mel delat ješte jednou tak jdu zas do autoškolyEURO dekuji ješte jednou.

Lukáš [ zima 2013 ]

S euroautoškolou jsem moc spokojený a všem ji doporučuji...na začátku jsem neuměl vůbec nic, a zkoušky jsem udělal na první pokus téměř bez problémů...učitelé jsou pohodáři.. jsem opravdu moc spokojen :)

Vašek M. [ podzim 2012 ]

Nehledejte autoškolu, hledejte AUTOŠKOLU! Skvělý přístup k uchazečům, srozumitelný a pohodlný výukový program. S EuroAutoškolou je to taková pohoda, že si všimnete že jste byli v autoškole, až když sedíte s vlastním řidičákem za volantem. Kdyby se dali instruktoři klonovat, tak by pánové Vaníček a Malík šli na dračku. Pánové díky a přeji mnoho spokojených žáků ;)

Jana [ léto 2012 ]

Profesionální a zároveň přátelský přístup. Byla jsem velmi spokojena, ráda budu vzpomínat. Opravdu jsem nemohla vybrat autoškolu lépe. Děkuji!

Pavel [ léto 2012 ]

Hodní učitelé, kvalitní výuka, přizpůsobivost a seriózní jednání to všechno na vás čeká v bezkonkurenční Euro Autoškole!

Lucka H. [ léto 2012 ]

Profesionální a zároveň velmi milý a přátelský přístup. V podstatě příjemné zpestření všedních dnů! Mohu jen doporučit :)

Anett [ léto 2012 ]

Skvělá autoškola! Perfektní přístup, flexibilita.. prostě fajn ;) doporučuji!

Jarda [ jaro 2012 ]

skvělá autoškola!

Marek [ léto 2012 ]

Na řidičák jsem se strašně těšil už dlouho a Euro autoškola je ta nejlepší možnost, jak toho dosáhnout. Vřele doporučuju ;-)

Jarda [ léto 2012 ]

Až nečekaně skvělá autoškola, nebyl jsem si jistý v jízdách, ale vše dopadlo tak jak jsem si přál a učitelé byli naprosto v pohodě!!

Věra Vopálková [ léto 2010 ]

Přestože jsem se hoodně bála,vše jsem zvládla,skvělý přístup,ráda na dny v autoškole vzpomínám...a doporučuji!!!!

Pavlína [ podzim 2011 ]

Byla jsem nad míru spokojená.. Hodní učitelé a vždy vyšli se vším vstříc. Mohu vřele doporučit :)

Andrea [ zima 2012 ]

Nejlepší učitelé autoškoly jací můžou být :) vždycky ve všem vyhovějí, jsou klidní až na půdu a jsou strašně milí a povídaví :) Každou jízdu jsem si užívala a nestalo se mi, že bych se jízdám vyhýbala jen proto, že učitel byl protivný.. - to se vám u pana Vaníčka a pana Malíka nestane ;) Doporučuju !! :)

Marek [ zima 2011 ]

Klidná pohodová jízda, vtipní instruktoři a radost jezdit s Euro autoškolou. :)

Míša Z [ zima 2011 ]

Také doporučuji:) Oba učitelé velmi příjemní a vstřícní, žádný stres během jízd, velmi příjemná atmosféra:)

Radimess [ jaro 2012 ]

mohu jen doporučit :)

pepik z kolína [ jaro 2012 ]

super, super, super, super autoškola

Milí žáci EuroAutoškoly [ jaro 2012 ]

Nově jsme pro Vás založili možnost ohodnotit naší autoškolu a věřím, že se zde i po létech naleznete. Budeme rádi když zde vyjádříte svou zkušenost. uvedete své jméno a případně období kdy jste u nás absolvovali výuku. ( příklad : jaro 2011 ) pokud poskytnete i nějakou vaši fotografii budeme potěšeni. Přejeme hodně šťastně ujetých kilometrů. :-)


Předchozí stránka: Online HRA
Následující stránka: Vrácení ŘP/ Dopravní psychologie