Reference našich žáků


Vložit novou referenci

Fotku z výcviku, v autě, s novým řidičákem ... vkládejte ve formátu JPG do velikosti 2MB

rok 2012

Jarda [ jaro 2012 ]

skvělá autoškola!

Radimess [ jaro 2012 ]

mohu jen doporučit :)

pepik z kolína [ jaro 2012 ]

super, super, super, super autoškola

Milí žáci EuroAutoškoly [ jaro 2012 ]

Nově jsme pro Vás založili možnost ohodnotit naší autoškolu a věřím, že se zde i po létech naleznete. Budeme rádi když zde vyjádříte svou zkušenost. uvedete své jméno a případně období kdy jste u nás absolvovali výuku. ( příklad : jaro 2011 ) pokud poskytnete i nějakou vaši fotografii budeme potěšeni. Přejeme hodně šťastně ujetých kilometrů. :-)

Jana [ léto 2012 ]

Profesionální a zároveň přátelský přístup. Byla jsem velmi spokojena, ráda budu vzpomínat. Opravdu jsem nemohla vybrat autoškolu lépe. Děkuji!

Pavel [ léto 2012 ]

Hodní učitelé, kvalitní výuka, přizpůsobivost a seriózní jednání to všechno na vás čeká v bezkonkurenční Euro Autoškole!

Lucka H. [ léto 2012 ]

Profesionální a zároveň velmi milý a přátelský přístup. V podstatě příjemné zpestření všedních dnů! Mohu jen doporučit :)

Anett [ léto 2012 ]

Skvělá autoškola! Perfektní přístup, flexibilita.. prostě fajn ;) doporučuji!

Marek [ léto 2012 ]

Na řidičák jsem se strašně těšil už dlouho a Euro autoškola je ta nejlepší možnost, jak toho dosáhnout. Vřele doporučuju ;-)

Jarda [ léto 2012 ]

Až nečekaně skvělá autoškola, nebyl jsem si jistý v jízdách, ale vše dopadlo tak jak jsem si přál a učitelé byli naprosto v pohodě!!

Vašek M. [ podzim 2012 ]

Nehledejte autoškolu, hledejte AUTOŠKOLU! Skvělý přístup k uchazečům, srozumitelný a pohodlný výukový program. S EuroAutoškolou je to taková pohoda, že si všimnete že jste byli v autoškole, až když sedíte s vlastním řidičákem za volantem. Kdyby se dali instruktoři klonovat, tak by pánové Vaníček a Malík šli na dračku. Pánové díky a přeji mnoho spokojených žáků ;)

Andrea [ zima 2012 ]

Nejlepší učitelé autoškoly jací můžou být :) vždycky ve všem vyhovějí, jsou klidní až na půdu a jsou strašně milí a povídaví :) Každou jízdu jsem si užívala a nestalo se mi, že bych se jízdám vyhýbala jen proto, že učitel byl protivný.. - to se vám u pana Vaníčka a pana Malíka nestane ;) Doporučuju !! :)


Předchozí stránka: Online HRA
Následující stránka: Vrácení ŘP/ Dopravní psychologie