Reference našich žáků


Vložit novou referenci

Fotku z výcviku, v autě, s novým řidičákem ... vkládejte ve formátu JPG do velikosti 2MB

rok 2013

daniel [ jaro 2013 ]

skvela autoskola

Zdeněk [ jaro 2013 ]

Mohu doporučit,jsem spokojen s touto autoškolou,instruktoři super auta super jízdy super,a dále nemám co dodat....

David [ jaro 2013 ]

s touto autoškolou jsem velice spokojený mohu jedině doporučit at už na bezvadnou výuku tak i na bezvadný instruktory kteří rádi vše vysvětlý a neřvou na nikoho !! fakt pohoda jsem rad že sem se stal řidičem díky téhle autoškole

Ondřej Kohout [ jaro 2013 ]

Mám zkušenost s více autoškolami a jednoznačně mohu doporučit pouze EUROAUTOŠKOLU. Vstřícné jednání, příjemní lidé, vše jak má být. Zkoušky bez problémů.

Petra [ jaro 2013 ]

K vánocům jsem dostala dárkový certifikát do Euro Autoškoly. První co mě napadlo bylo jej tak tomu už neuteču to budou nervy já a řidič to nejde dohromady.Ježiši co mě tam asi čeká. JSEM NADŠENÁ !!!!A JSEM ŘIDIČKA!!!ZMÁKLA jsem to!!!! Jojo zmákla ale díky p.Vaníčkovi a p.Malíkovi díky jejich svaté trpělivosti a úžasnému kamarádskému přístupu .Užila jsem si spoustu srandy a samozřejmě i silničních přešlapů (mých) . Klidně bych si autoškolu dala ještě jednou bylo to fajn jste SKVĚLÝ a NEJLEPŠÍ!!!! MOC DĚKUJI a DOPORUČUJI !!

Káťa S. [ jaro 2013 ]

Pokud hledáte tu správnou autoškolu, vsaďte na Euro Autoškolu. S výukou jsem byla velmi spokojená. Zvláště pak jízdy. Z těch jsem měla strach, ale stačila půl hodinka v autě a ten ze mě opadl. Učitelé jsou pohodáři. Dneska jsem si byla podat žádost na vystavení řidičáku a už se těším, až se vrátím za volant - teď už bohužel bez milých a vtipných učitelů na místě spolujezdce.

Lucka Š. [ podzim 2013 ]

Velmi mě potěšilo přátelské prostředí i dobrý přístup. Dělala jsem řidičák na auto i motorku zároveň. Musím pochválit, že Euro Autoškola spolupracuje s velmi dobrými učiteli.

Matouš Mrázek [ podzim 2013 ]

Euro Autoškolu vřele doporučuji. Dostane se vám zde profesionálního přístupu v kombinaci s přátelskou atmosférou. Dovoluji si říct, že i úplný nováček zvládne po absolvování kurzu závěrečné zkoušky bez jakýchkoliv problémů. Naprostá spokojenost!

Jana [ zima 2013 ]

Také doporučuji tuto autoškolu,p.Vaníček je velmi hodný,trpělivý.Moc jsem se bála řídit,a díky němu jsem zvládla strach a nyní řídím a jsem mu za to moc vděčná!

Lukáš [ zima 2013 ]

Výborná autoškola!! Instruktoři jsou velmi přátelští a klidní. Když jsem nastoupil, tak jsem ani nevěděl co je to spojka, všechno vysvětlili během první jizdy a pak už jenom detaily, ted umím dobře jezdit a za to děkuju skvělým a pohodovým instruktorům... Jsem véélmi spokojen a DOPORUČUJU tuto autoškolu... :)

Tomáš Flor. [ zima 2013 ]

Můžu říci jen samou chválu, Euro autoškola vás v klidu a profesionálně provede všemi záludnostmi i běžnou rutinou silničního provozu i přípravou na něj. Instruktorů se nemá cenu bát, jsou všichni v hodní, nápomocní a zvyklí,že jim žák občas udělá chybu a když uděláte chybu, tak vám ji vysvětlí a neseřvou vás :)Jestli chcete udělat řidičské oprávnění a být na 100% připraveni ke zkouškám, doporučuji vám Euro autoškolu :)

david [ zima 2013 ]

Nejlepší AUTOŠKOLA nejlepší učitelé všem ji doporučuji.Na začátku jsem neuměl vůbec nic a zkoušky jsem udelal hned na poprve a ktomu hned ze začatku jsem byl dokonce TOP10:)kdyby mel delat ješte jednou tak jdu zas do autoškolyEURO dekuji ješte jednou.

Lukáš [ zima 2013 ]

S euroautoškolou jsem moc spokojený a všem ji doporučuji...na začátku jsem neuměl vůbec nic, a zkoušky jsem udělal na první pokus téměř bez problémů...učitelé jsou pohodáři.. jsem opravdu moc spokojen :)


Předchozí stránka: Online HRA
Následující stránka: Vrácení ŘP/ Dopravní psychologie