Reference našich žáků


Vložit novou referenci

Fotku z výcviku, v autě, s novým řidičákem ... vkládejte ve formátu JPG do velikosti 2MB

rok 2014

Zuzka [ jaro 2014 ]

Všem bych chtěla doporučit tuto autoškolu, protože já sama jsem byla naprosto spokojená :) všechno proběhlo v klidu a bez problému, instruktoři jsou trpěliví, přátelští a opravdu velmi milí :) jsem opravdu ráda, že můj výcvik proběhl právě v této autoškole :)

Martina [ jaro 2014 ]

Tak z prvé řady bych chtěla všem zájemcům,kteří se nemohou rozhodnout doporučit Euro autoškolu.Taky bych Vám chtěla sdělit,že učitelé jsou super,příjemní a přátelští.Vše vysvětlí,poradí a hlavně mají veeelkou trpělivost...DOPORUČUJI...:)

Karel Modr [ jaro 2014 ]

tak jsem dnes udělal zavěrečky na uspěšně moc děkuji učitelům panu ivanu Vaničkovi a panu Malíkovi, že mě úžasně připravili na pozemní komunikace. Tato autoškola dostavá minimalně 100% hvězdiček. učitelé nekřičí na žáky netlačí na ně a dávají jim dobré rady. Tak neváhejte a jedině tuto autoškolu si dejte. Umí naučit perfektně. Jsem moc spokojen Karlos

Lucie Wimmerová [ léto 2014 ]

Moc děkuji za klidný přístup a trpělivost.Díky Vám mě řízení čím dál víc baví.

Martina [ léto 2014 ]

Před 3 měsíci jsem se přihlásila do této autoškoly s cílem získat řidičský průkaz pro skupinu B. Začátky pro mě byly těžké, protože stíhat točit volantem, dávat směrovky, přeřazovat a do toho všeho ještě hlídat značky, chodce, ostatní účastníky provozu, mi přišlo jako nadlidský výkon. Díky panu Vaníčkovi a Malíkovi, kteří jsou nejen výborní instruktoři, ale i velice příjemní lidé, jsem se postupně vše naučila a dnes získala vytoužený řidičák. Pánové, měli jste se mnou obrovskou práci a já Vám tímto moc, moc, moc děkuji!!!! :-)

Jan [ léto 2014 ]

Super učitelé. Všem vřele doporučuji tuhle autoškolu.

Veronika [ léto 2014 ]

Chtěla bych Všem doporučit tuto autoškolu,protože jsem díky ní dneska udělala závěrečky na jedniču. Chtěla bych poděkovat všem učitelům ale nejvíce panu Vaníčkovi který mě připravil a měl se mnou svatou trpělivost :-) Prostě VŠEM VŘELE DOPORUČUJI.

Petra [ podzim 2014 ]

Tuto autoškolu vřele doporučuji pan Vaníček je velmi trpělivý a laskavý člověk,který má snahu něco naučit. S touto autoškolou a spoluprací jsem byla velmi spokojená! ještě jednou děkuji

Jarda [ podzim 2014 ]

Veliká spokojenost,mohu vřele doporučit :)

Veronika Jemelková [ zima 2014 ]

Tuto autoškolu vřele doporučuji :-) pan Vaníček je naprosto skvělý instruktor, velmi trpělivý a dokáže Vám vštípit pocyt, že zrovna vy za volant patříte a že řídit je naprosto přirozené. Dnes jezdím téměř denně a jsem šťastná, že mi byla doporučena zrovna tato autoškola.Mnohoceré díky :-D a stejně tak i já "VŠEM DOPORUČUJI !!!"

Ruzena Mensikova [ zima 2014 ]

Tuto Autoškolu mohu Všem jen doporučit.Velky dik nejen p.Malikovi ale především p.Vaničkovi.Vše v klidu vysvětli,nekřičí,mají svatou trpělivost-veřte mi vím o čem mluvím...:-).Jsem ráda že mi byla doporučena zrovna tato Autoškola.Moc děkuji a doporučuji!!!

Terka [ zima 2014 ]

V této autoškole jsem dělala kondiční jízdy. Začínala jsem se strachem a končila plná odvahy a odhodlání k řízení. Za to může hlavně suprovej přístup instruktorů. Doporučuji tedy všem,je to skvělá auroškola!


Předchozí stránka: Online HRA
Následující stránka: Vrácení ŘP/ Dopravní psychologie